Haber

Piknikte Hulusi Akar’a vatandaş ilgisi

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği ve Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ın da katıldığı piknik etkinlikleri Kayserililerden yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç ile Ihlamur Parkı Piknik Etkinliğinde Kayserili vatandaşlarla bir araya geldi.

Büyükşehir Belediyesi bando ekibinin çeşitli düzenleme ve ikramların yapıldığı piknik etkinliğine katılan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, vatandaşlardan yoğun ilgi ve sevgi gösterisi gördü.

Piknik etkinliğinde vatandaşlara seslenen Bakan Akar, “Ev sahipliğiniz için teşekkür ederiz. Seninle olmaktan mutluyum. İyi şanslar, teşekkürler, var. Hep birlikte, ülkemizin ve milletimizin ilerlemesi için, büyük ve güçlü bir Türkiye için gece gündüz çalışıyoruz. Kayseri’mizin kalkınması için elimizden geleni yaptık, yapıyoruz” dedi.

Piknik faaliyetleriyle Kayserililerle dayanışmanın en güzel örneğini sergilediklerini belirten Önder Büyükkılıç, “Milli Savunma Bakanımız Hulusi Akar’ın katılımıyla Ihlamur Parkı’nda değerli hemşerilerimizle buluştuk. Hemşerilerimizin mutluluğuna ortak olmak, sohbet etmek, yavrularımızın sevincini görmek büyük keyifti.”

Başta gençler olmak üzere vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Bakan Akar, Kayserililerle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

habererdek.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu